گیرنده دیجیتال مخصوص موبایل و کامپیوتر

گیرنده دیجیتال پروویژن مدل PADTV PV130 PROVISION DIGITAL RECEIVER TYPE-C ANDROID AND WINDOWS  یکی از بهترین گیرنده های دیجیتال موجود در بازار بوده و به هر نوع دستگاه اعم از موبایل،تبلت یا کامپیوتر وصل میشود.


گیرنده-دیجیتال


این گیرنده تلویزیونی با اتصال به دستگاه ها آنها را به یک تلویزیون تبدیل می نماید و کانالهای دیجیتالی تلویزیونی را با کیفیت HD پخش می نماید. این گیرنده نیازی به برق یا اینترنت نداشته و تنها از طریق یک پورت میتواند برنامه های مورد علاقتان را پخش نماید.


گیرینده-دیجیتال-اندروید


گیرنده دیجیتال موبایل PADTV PV130 از طریق پورت OTG به دستگاه های مختلف وصل میشود. این دستگاه شامل 18 ماه گارانتی بوده و با اندروید 4 به بالا و ویندوز 7،8 و 10 سازگار می باشد. این دستگاه را میتوانید با کمک راهنمای فارسی آن که در جعبه قرار دارد به راحتی نصب نمایید. با استفاده از این گیرنده دیجیتال موبایل میتوانید فهرستی از برنامه های تلویزیونی روزانه و ساعات پخششان را مشاهده فرمایید. همراه با دستگاه یک آنتن نیز وجود دارد که قدرت و گیرندگی دستگاه را بالاتر میبرد.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


گیرنده-دیجیتال-موبایل

با استفاده از این آنتن کیفیت پخش شبکه های تلویزیونی بالا بوده و کمتر دچار قطع شدگی و ایجاد نویز میشود. در جعبه ی این محصول ادواتی همچون نرم افزار DVD، آنتن بندی، راهنمای نصب به زبان فارسی و دستگاه پد تی وی قرار دارد. این گیرنده دیجیتال اندروید باکلیه فرستنده های DVB-T سازگار می باشد. اندازه این محصول بسیار کوچک بوده و این ویژگی به جا به جایی و حمل آسان آن کمک می نماید.


گیرنده-دیجیتال