گلدان میناکاری هنر ارزنده ی اصفهان

گلدان میناکاری ساخت هنرمندان اصفهانی بوده و با فلز مس تولید شده است. گلدان مینا جنبه ی تزیینی داشته و میتوانید آن را به عنوان هدیه به نزدیکتانتان هدیه دهید. میناکاری بر روی فلزهای دیگری مانند مس،طلا،برنج و .. نیز انجام میشود اما استفاده از فلز مس برای این هنر رایج تر می باشد.


گلدان-میناکاری-مسی


ظروف میناکاری ضدخش بوده و رنگهای آن دارای ثبات و درخشندگی خاصی می باشد. توصیه میشود از وارد نمودن ضربه به اینگونه ظروف خودداری نمایید تا بتوانید سالیان طولانی از آن استفاده نمایید.


گلدان-مینا-کاری


گلدان میناکاری مسي اصفهان درون یک جعبه چوبی مشبک قرار میگیرد. این جعبه چوبی ظاهر زیباتری به این محصول داده است. این جعبه چوبی مشک درب دار بوده و بناراین میتوانید گلدان از آن خارج نموده یا داخل آن قرار دهید. این محصول پرطرفدار و محبوب را میتوانید به راحتی بر روی دیوار نصب نموده یا آن را در جای مورد علاقه ی خود قرار دهید. با خرید گلدان میناکاری محیط منزل یا کاریتان را سنتی نمایید و از رنگها و نقش و نگارهای استفاده شده بر روی این محصول لذت ببرید.


گلدان-میناجنس قاب این محصول از چوب مصنوعی بوده که توسط تکنولوژی لیزر و استاکاران ماهر به دقت طراحی و رنگ آمیزی شده است. طرح های نقاشی شده که بر روی انواع گلدانهای میناکاری درج شده است دارای تنوع بالایی بوده که میتوانید به دلخواه هر یک از آنها را انتخاب نمایید. از این محصول میتوانید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده نمایید و نام شرکت مورد نظر را با دستگاه لیزر بر روی جعبه چوبی مشبک حک نمایید. ابعاد جعبه چوبی گلدان میناکاری 8.5*8.5*22 سانتی متر می باشد.


گلدان-میناکاری-کوچک