چرا ظرف غذا استیل نوین؟

ظرف غذا یک محصول کاربردی برای کارمندان٬ افراد شاغل و محصل است٬ ظرف غذا انواع گوناگونی دارد٬ یکی از آنها ظرف غذا استیل نوین است٬ این ظرف مزایای زیادی دارد٬ به همین دلیل ما استفاده از آن را به شما پیشنهاد می دهیم.با استفاده از این ظرف سبک و جمع و جور غذای خود را به محل کار یا تحصیل ببرید و آن را روی حرارت مستقیم یا داخل فر بگذارید و در زمان کمی آن را گرم کنید و طعم لذیذ غذای تازه را تجربه کنید. بعد از میل کردن غذا به راحتی میتوانید این ظرف را شستشو دهید.


ظرف غذا استیل برای محل کار


این ظرف از جنس استیل ضدزنگ و دارای دو طبقه کاملا مجزا است٬ که طبقه اصلی با گنجایش بیشتر و ابعاد ۸*۱۵ سانتی متر مناسب برای برنج و... و ظرف داخلی با گنجایش کمتر و ابعاد کوچکتر یعنی ۱۵*۳ سانتی متر٬ مناسب برای خورش٬ ماست٬ ترشی٬ سالاد و... است. 


ظرف غذا استیل


درب این ظرف دارای واشر پلاستیکی نسوز است که٬ از خروج غذاهای آبکی مانند: سوپ و خورش به بیرون جلوگیری میکند٬ درب آن توسط سه عدد گیره استیل ضدزنگ بسته میشود و این دو طبقه را به هم متصل میکند. یکی از مزیتهای ظرف غذا استیل این است که٬ لازم نیست غذا را برای گرم کردن داخل ظرف دیگری بریزید و میتوانید غذا را مستقیما با همین ظرف گرم کنید.


خرید ظرف غذا استیل نوین


این ظرف یک نفره و مخصوص یک وعده کامل غذایی است و تفاوتی نمیکند که شما کم خوراک باشید یا خوش خوراک. شرکت نوین یک شرکت ایرانی است که دارای محصولات بسیار باکیفیت و معروف است٬ این شرکت یک ظرف غذا عالی را با طراحی عالی به بازار ارائه نموده است٬ و برای این محصول ۲۵ سال گارانتی در نظر گرفته تا شما با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید.


ظرف غذا استیل مسافرتی


شما با خرید این کالای ایرانی٬ گامی مثبت و موثر در جهت پیشرفت اقتصاد کشور برمیدارید و به تولید و نیروی کار هموطن خود احترام میگذارید.

قیمت:49000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید