پیشرفت تکنولوژی هدفون پشت گردنی بلوتوثی

در تولید لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر هدفون‌ و هندزفری، پر طرفدارترین به حساب می آیند.

تولید و عرضه هدفون‌های وایرلس با ظاهر متفاوت و کارایی بالا، فضای بازار را برای هندزفری های قدیمی تنگ کرد و کم کم تمام مشتریان را به سمت خود جذب کرده است.

 

هدفون بلوتوثی گردنی


اکثراین هدست های بی سیم دارای میکروفون و کنترل هستند. تا مصرف کننده بتواند به راحتی به موسیقی خود گوش دهد و یا از یک مکالمه خوش لذت ببرد.

 

هدفون پشت گردنی ارزان


هدفون های دورگردنی یا بلوتوثی هم در برابر عرق و باران مقاومت هستند این عمر توانسته توجه همه ورزشکاران را به خود جلب کند.


هدفون پشت گردنی بلوتوثی

 

باتری هدفون های دورگردنی نیازبه شارژشدن دارند . که طول عمر باتری اکثر آنها بین 8 تا 12 ساعت مصرف پیوسته است. باتری این هدفون ها دارای ظرفیت بالا و بازدهی بی نظیر است.


هدفون گردنی بی سیم

 

اولین نسخه های بلوتوث که بر روی این دستگاه ها اجرا میشد، صدای با کیفیتی نبود و اصلا مشتریان را راضی نکرد. اما با پیشرفت تکنولوژی و رفع عیوب این برنامه ورژن جدیدش موفق به کسب رضایت 90 درصدی ظرفیت بازار شد.

 

هدفون گردنی هویت


هدفون گردنی ال جی، هدفون گردنی تسکو، هدفون گردنی سامسونگ، هدفون گردنی سونی از جمله بهترین سازندگان هدفون های دورگردنی هستند.

خرید هدفون گردنی

 

بلوتوث اولیه در اولین هدفون بلوتوث ها مشکل تاخیر در برقراری ارتباط داشت. که این تاخیر فاصله بین سیگنال صوتی تا زمان شنیدن بود. که به مرور و برنامه ریزی این مشکل بر طرف شده است.

 

هدفون گردنی بی سیم


قیمت 169.000تومان

خرید محصول