پرفروش ترین مچ بند سلامت، مچ بند هوشمند سلامت m2

می خواهیم برای شما یکی از پر فروش ترین و در عین حال محبوب ترین مچ بند های هوشمند سلامت که امروزه به عنوان یک پزشک همراه شما هستند را معرفی نماییم. مچ بند هوشمند سلامت m20 با داشتن امکاناتی فراتر از تصور توانسته نظر بسیار از خریداران مچ بند های هوشمند را به خود جلب نماید.


مچ بند سلامت m2


این مچ بند هوشمند با بهتر است بگوییم مچ بند هوشمند سلامت با استفاده از سنسوری که در پشت ساعت قرار گرفته فعالیت های روزمره شما را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد.


ساعت هوشمند m2

 

 

بعد از تحلیل و بررسی اطلاعات از طریق ارتباط بلوتوثی که این مچ بند با گوشی هوشمند شما بر قرار می کند، اطلاعات وضعیت جسمی شما در اختیازتات قرار می دهد.


مچ بند سلامت


مچ بند هوشمند m2 با استفاده از نسخه بلوتوث 4 و پشتیبانی و همگام پذیری با نسخه آندروید 4.3 به بالا و IOS 8.0 به بالا با اکثریت تلفن همای افراد ارتباط برقرار می کند.


مچ بند سلامت گام شمار


شما با استفاده از برنامه کمکی این مچ بند که در اپ استور های تلفن همراه شما موجود است به راحتی می توان اطلاعات دریافتی را دسته بندی و آنالیز نمایید.


مچ بند هوشمند m2

قابلیت های دیگر از ده ها قابلیت این مچ بند فوق هوشمند توانایی شمارش گام های و یا مسافتی است که طی کرده اید، با این وجود به راحتی نیز می توانید حتی میزان فاصله ی کنونی خود را تا مقصد روزانه اندازه گیری کنید.


مچ بند هوشمند سلامت m2


میزان مصرف کالری خود را بدانید و تغذیه مصرفی خود را نسبت به آن برنامه ریزی کنید. وضعیت خواب شما مورد بررسی قرار می گیرد وتوانایی پایش و تعیین میزان سطح کیفیت خواب شما را به شما اطلاع دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول

قیمت 95.900 تومان


ساعت هوشمند m2

مچ بند ورزشی