هدایای تبلیغاتی را از کجا تهیه کنیم؟

امروزه رونق گرفتن کسب و کار نیازمند تبلیغات است٬ تبلیغات شما هر چه بیشتر باشد٬ فروش شما ه‍م بیشتر است٬ هدایای تبلیغاتی یکی از روشهای تبلیغاتی است که٬ نقش مهمی در کسب و کار دارد. انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب و باکیفیت کار دشواری است. یکی از دغدغه های سازمانها این است که٬ هدایای تبلیغاتی درخور سازمان خودرا از کجا تهیه کنند٬ پیشنهاد ما این است که٬ هدایای تبلیغاتی را از فروشگاه اینترنتی تک سبد تهیه کنید.


بهترین هدایای تبلیغاتی


شرکت تک سبد ارائه کننده انواع هدایای تبلیغاتی برای سلیقه ها و هدفهای گوناگون است٬ اکر بدنبال خرید هدیه تبلیغاتی ارزان٬ هدیه تبلیغاتی خاص٬ هدیه تبلیغاتی مدیریتی٬ هدیه تبلیغاتی چوبی٬ هدیه تبلیغاتی نفیس٬ هدیه تبلیغاتی صنایع دستی و... هستید٬ به سایت تک سبد مراجعه کنید و با مشاوره گرفتن از مشاوران متخصص و باتجربه تک سبد٬ بهترین انتخاب را انجام دهید. 

گلدان خاتم و مس ارتفاع ۲۵ سانتی متری:

 

این گلدان دارای ارتفاع ۲۵ سانتی متر و قطر ۹ سانتی متر است٬ گلدان از جنس مس است و خاتم کاری از چوب٬ استخوان شتر و فلز برنج ساخته شده است٬ این گلدان یک هدیه تبلیغاتی نفیس است٬ که در صورت درخواست مشتری یک جعبه مشبک همراه گلدان ارائه میشود.


 

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:149000 تومان

خرید محصول


قندان پایه دار ۲۲*۱۲ سانتی متر- مداح الحسینی:

ارتفاع قندان پایه دار مینا ۲۲ سانتی متر و عرض آن ۱۲ سانتی متر است٬ از جنس مس و ساخت دست استاد مداخ الحسینی است. این هدیه تبلیغاتی میناکاری زینت بخش خانه های ایرانی است.


هدایای تبلیغاتی میناکاری

قیمت:184000 تومان

خرید محصول


هدفون بلوتوثی ال جی S740T:

انعطاف پذیری این دستگاه بسیار زیاد است و به راحتی میتوانید آن را دور گردن خود قرار دهید٬ وزن این هدفون فقط ۴۰ گرم است و توسط بلوتوث نسخه ۴ به دستگاه اندروید٬ اپل یا هر دستگاه بلوتوثی وصل میشود و میتوانید فایل های صوتی را گوش کنید و از صدای واضح و شفاف آن لذت ببرید.


هدایای تبلیغاتی خاص

 

 

خرید محصول

 

ساعت مچی کاسیو مدل ادیفایس 554:

این ساعت از جنس استیل ضدزنگ و دارای رنگ سیلور است٬ نمایشگر زمان آن عقربه ای است٬ عقربه ها دارای حالت شب نما است. این ساعت مردانه است. به همراه ساعت مچی یک جعبه زیبا به عنوان هدیه ارسال میشود.


خرید هدایای تبلیغاتی


خرید محصول