نکات مهم در خرید یک هیتر برقی

با شروع فصل های پاییز و زمستان و به مرور زمان سرد شدن هوا، در جستجوی وسایل گرمایشی مناسب میباشیم.یکی از این وسایل هیتر ها هستند.خرید یک هیتر برقی از ملزومات منزل یا محل کار در فصول سرد سال میباشد.ما در این مقاله نکاتی که بایستی در خرید یک هیتر برقی رعایت شود را به اختصار بیان میکنیم.


هیتر خانگی کوچک


خرید محصول


نکته ی اول که از قضا بسیار هم مهم است، پرمصرف یا کم مصرف بودن آنهاست، از آنجا که منبع تغذیه ی این هیتر ها انرژی الکتریکی میباشد و عمدتا نمونه های مشابه پر مصرف هستند، ممکن است در خرید هیتر های برقی تردید داشته باشیم، اما این هیتر های خانگی از نوع کم مصرف میباشند و در قبال استفاده از کمترین انرژی ممکن، بیشترین میزان گرمادهی را داراست.


هیتر برقی کوچک خانگی


از نکات قابل توجه در این هیتر ها، اتوماتیک بودن آن است. اتوماتیک بودن به این معناست که هرگاه محیط به دمای مطلوب رسید، هیتر میتواند جریان برق را قطع کند و به عبارت دیگر خاموش شود، تا دیگر گرمایی تولید و پخش نشود. این گونه است که د مصرف برق نیز صرقه جویی میگردد و یک مزیت برای این هیتر ها محسوب میشود.


قیمت مینی بخاری برقی


ولوم کنترلی تعبیه شده بر روی سیم هیتر برقی کم مصرف کرسی، امکان تنظیم و کنترل درجه ی حرارت دستگاه را فراهم می آورد، که هر گاه خواستیم درجه ی حرارت را افزایش یا کاهش دهیم.هم چنین مدل پنکه ای آن سبب چرخش دستگاه به طرفین میشود و به سرعت محیط تحت پوشش را گرم مس نماید.


خرید مینی بخاری برقی


خرید محصول


برای خرید هیتر های برقی میتوانید به سایت تک سبد مراجعه نموده و پس از بررسی های مختلف هیتر مورد نظر را انتخاب کنید.

قیمت هیتر برقی خانگی در تک سبد 55000 تومان و هیتر برقی کم مصرف 69000 تومان ارزیابی شده است.