میناکاری اصفهان با بیشترین دوام رنگ

هنر میناکاری با قدمتی بیش از 5 هزار سال از اصیل ترین هنر های رایج در کشور میباشد، که در اصفهان بیش از شهر های دیگر پیشرفت قابل توجهی داشته است، به گونه ای که اصفهان را مهد میناکاری مینامند.میناکاری اصفهان زبان زد خاص و عام شده است و هنرمندان این شهر با شور و عشق به ساخت و تهیه ی انواع ظروف میناکاری اصفهان میپردازند.


قیمت قاب میناکاری


یکی از مهم ترین مراحل در ساخت ظروف میناکاری، مرحله ی رنگ آمیزی آن است که قبل از آن بایستی رنگ مرغوب تهیه شود و سپس در رنگ آمیزی نهایت دقت بکار گرفته شود، تا رنگ بر روی زیرساخت پخش نگردد.دلیل این همه دوام رنگ در ظروف میناکاری اصفهان این است که در مرحله ی پایانی بایستی جهت استحکام آن را به کوره ببرند.


خرید قاب مینا


اطلاعات بیشتر و خرید


قبل از کوره کاری باید احتیاط نمود، زیرا بر اثر برخورد دست با رنگ، ممکن است ظرف آسیب ببیند.همان گونه که حرارت دادن در کوره بسیار مهم است و باعث استحکام ظرف میگردد.بیش از اندازه حرارت دادن هم سبب آسیب به ظرف مینا میشود.همه ی این مراحل بایستی طی شود، تا ما در استفاده از ظروف میناکاری اصفهان آسوده خاطر باشیم.


خرید قاب میناکاری


میناکاران میتوانند خلاقیت به خرج دهند و بشقاب های میناکاری شده در طرح ها و نقش های مختلف را درون جعبه های چوبی قرار دهند و به عنوان قاب به بازار عرضه کنند.این قاب های چوبی با دارا بودن یک حفاظ شیشه ای، علاوه بر زیبایی بیشتر سبب حفاظت از بشقاب درون قاب میشود.


قیمت قاب مینا


اطلاعات بیشتر و خرید


قاب میناکاری با ابعاد 26.5*26.5 سانتی متر میباشد و با قیمت 69000 تومان عرضه میشود.

قاب دیگر به زیبایی هرچه تمام تر اشکال هندسی مشبکی بر روی آن کار شده است که زیبایی آن را دوچندان نموده است. قیمت این قاب 109000 تومان میباشد.