مشخصات، قیمت و خرید ظرف غذای برقی ارزان

کمبود وقت و زمان همواره موجب جایگزینی روشهای سنتی با تکنولوژی جدید بوده کمبود وقت در تایم کاری باعث پیدایش ساخت ظرف غذای برقی شده است. این ظرف غذا قابلیت گرم کردن سریع غذا را در کمترین زمان ممکن را دارا می باشد که در این محصول گرم شدن غذا به صورت یکنواخت صورت می گیرد بدون اینکه غذا بسوزد و یا طعم اصلی خود را از دست بدهد.


ظرف غذای برقی چندکاره

 

از این ظرف غذا برقی حرارتی می توان به عنوان یک بخار پز کوچک برای مواد غذایی و یا سبزیجات استفاده کرد که همین امر موجب افزایش کارایی و بهره گیری بهینه از آن می شود. به این صورت که مواد را درون ظرف ریخته و مقداری آب درون آن ریخته و به این ترتیب آن را آماده طبخ نمایید.


ظرف غذای گرم کن


مقدار ولتاژ مصرفی دستگاه 220V بوده که با فرکانس 50Hz و توان 40W کار می کند. با این وصف این ظرف غذا جزء لوازم برقی کم مصرف طبقه بندی می شود و بسیار مقرون به صرفه می باشد.


ظرف غذای برقی پلاستیکی


مدت زمان گرم کردن غذا در ظرف غذا برقی داخل استیل حداکثر 30 دقیقه می باشد که با توجه به دمای غذا این زمان کاهش پیدا می کند پس توصیه می شود مدتی قبل از گرم کردن غذا آن را از یخچال خارج کرده تا به دمای محیط برسد به این ترتین غذای بهتر و با مصرف برق کمتر خواهید داشت.


ظرف غذای برقی


نکات مهمی در طراح این ظرف غذا مشاهده می شود.از جمله این نکات اندازه کوچک و قاب حمل آن است همچنین به طراحی محفظه مخصوص قاشق و چنگال بر روی درب آن نیز می توان اشاره کرد.


ظرف غذای حرارتی


کلاهک رنگی به عنوان درچه خروج بخار آب بر روی درب آن  قرار گرفته که می توانید با فشار دادن آن را برعکس نمایید تا دریچه خروج هوای آن باز شوند و مانع از تجمع بخار آب درون ظرف گردد.


ظرف غذای مسافرتی


فضای درونی ظرف به گونه ای طراحی شده که امکان تقسیم شدن آن به دو بخش مجزا وجود دارد. ظرف غذای استیل ساخته شده از استیل ضد زنگ  و بسیار مرغوب این محصول فوق العاده کار شستشو و نظافت آن را ساده و همچنین کار انتقال حرارت آن را تسریع می بخشد که هم در زمان و هم در برق صرفه جویی شود.

ظرف غذای حرارتی برقی

 

 

قیمت ظرف غذای داخل استیل: 149,000 تومان

خرید

 

 قیمت ظرف غذای پلاستیکی برقی: 49,000 تومان

خرید محصول