مزایای استفاده از درب توری مگنتیک

توری ها یکی از بهترین گزینه ها برای جلوگیری از ورود حشرات در هنگام باز کردندرب ها و پنجره ها به داخل ساختمان می باشند، در گذشته بیشتر از توری های ثابت و لولایی استفاده میشد که هر کدام دارای معایب و سختی هایی در استفاده کردن می باشند.

 

 

 

در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ استفاده از درب های ثابت و لولایی تقریبا غیر ممکن می باد و با توجه به اینکه این مراکز با انبوه رفت و آمد مواجه می باشند بسیار سخت است، اما استفاده از پرده توری آهنربایی می تواند بهترین راه گشا برای حل این مشکل باشد.

 

 

 

در حال حاضر نمونه های متنوعی از درب های توری ایرانی و خارجی در بازار وجود دارند که برند آسان مش یکی از برند های موفق ایرانی در تولید انواع درب های مگنتیک می باشد که محصولاتی با کیفیت بالا و قابل رقبت با نمونه های خارجی تولید می کند.

 

 

 

درب توری مگنتیک ایرانی  آسان مش با عرض 270 سانت متری، بهترین گزینه برایاستفاده در مراکز فروش می باشد که دارای درب های ورودی بزرگی می باشند و به دلیل استفاده از توری فایبر گلاس ترک که کیفیت بالایی داشته و انعطاف بالایی می باشد، رفت و آمد ها را با مشکل مواجه نمی کند.

 

 

توجه کنید در حین نصب درب های توری ارتفاع را به خوبی تنظیم نمائید زیرا در صورتی که به درستی نصب نشود و با سطح زمین فاصله ای داشته باشد، براحتی حشرات به داخل ساختمان نفوذ می کنند.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید

 

از مهمترین مزیت های درب های توری آسان مش می توان به قابلیت عبور و مرور آسان از این درب ها اشاره کرد که به دلیل برش های دقیق و حساب شده و مگنت های بکار برده شده در تولید این دربها اشاره کرد که باعث خاص تر شدن این درب ها شده است.

 

 

 

درب های تولید برند آسان مش از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید شده اند که در مقابل حرارت و رطوبت مقاوم بوده و به همین دلیل شرکت سازنده آنها را گرانتی تعویض در صورت عدم رضایت مشتری ها کرده است.