سلامت و تندرستی با دستگاه تصفیه آب خانگی | اصفهان

بسیاری از بیماری های گوارشی ناشی از نوشیدن آب ناسالم می باشد. بنابراین لزوم اهمیت به بهداشت و سلامتی آب نوشیدنی امری لازم و ضروری می باشد.از دیگر عوارض آب نا سالم، سنگ کلیه می باشد که در اثر نوشیدن آب با املاح زیاد و به اصطلاح آب سنگین می باشد.آب شرب لوله کشی هرچند تصفیه شده است ولی در حین عملیات انتقال آب رسانی به محل، به دلیل مجاورت با لوله های انتقال دچار آلودگی ها و ناخالصی هایی می شود.
بنابراین ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی برای بهرمندی از آب سالم برای نوشیدن امری ضروری می باشد. از مهمترین مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می توان به کاهش سنگینی آب اشاره کرد.
یکی از انواع دستگاه تصفیه خانگی، دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری می باشد که به دلیل ابعاد کوچک و استفاده راحت به عنوان یکی از دستگاه های محبوب می باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی SWS یک محصول کاملا کاربردی می باشد.
 این محصول به راحتی بر سر هر شیر آبی وصل می شود و این امکان را به شما می دهد حتی در طول مسافرت یا حتی در خوابگاه ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این محصول ساخته شده از پلاستیک دوستدار محیط زیست می باشد.


 

از مهمترین ویژگی های این محصول امکان تصفیه دو مرحله ای آب ورودی می باشد، مرحله اول تصفیه از لایه سرامیکی و در مرحله دوم تصفیه در لایه نانو می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 29000 تومان

خرید