سفارش اینترنتی شیلنگ جادویی مجیک هوز

شیلنگ یک وسیله کاربردی برای هر خانه است٬ استفاده از شیلنگهای معمولی بسیار سخت است٬ زیرا حجم زیادی اشغال میکند و باعث به هم ریختگی محیط میشود٬ بسیار گره میخورد و سریعا با یک ضربه آسیب میبیند٬ با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی٬ شیلنگهای جدیدی طراحی شده٬ که این شیلنگ ها هیچ یک از مشکلات شیلنگهای قدیمی را ندارد و استفاده از آن راحت است٬ نام این شیلنگ٬ شیلنگ جادویی مجیک هوز است.


شیلنگ جادویی اصل


این شیلنگ قابلیت انبساط و انقباض خودکار را دارد٬ شیلنگ جادویی در ابتدا ۵ متر است٬ با باز شدن شیر آب و جریان یافتن آب به طورخودکار منبسط شده و قد میکشد و به یک شیلنگ بسیار بلند با طول ۱۵ متر تبدیل میشود٬ و شما را حیرت زده میکند٬ پس این شیلنگ با طول ۵ متر تا فاصله ۱۵ متری را تحت پوشش خود قرار میدهد. شما بااین شیلنگ ۱۵ متری بلند به راحتی میتوانید ماشین٬ دیوار٬ سرامیک٬ شیشه و حتی نقاط دورازدسترس را شستشو دهید. و باغچه خود را آبیاری کنید.


شیلنگ مجیک هوس


دست شما از کار با شیلنگ ایکس هوز خسته نمیشود٬ چون وزن آن تنها ۴۵۰ گرم است٬ به دلیل وزن کم حمل و نقل آن نیز راحت است و حتی کودکان قادر به حمل آن هستند. این شیلنگ با قطع جریان آب به صورت خودکار منقبض شده و به طول ۵ متر باز میگردد٬ پس برای جمع آوری آن زمان لازم نیست٬ چون خودکار جمع میشود به همین دلیل به آن شیلنگ جمع شو نیز میگویند. این شیلنگ ساخت کشور چین و ساخته شده با تکنولوژی نانو٬ پلاستیک و مواد خاص است.


خرید شیلنگ آب جادویی 

بدنه آن کاملا ضد ضربه طراحی‌ شده است٬ اصلا هم گره نمیخورد٬ پس برای استفاده از آن لازم نیست زمان بکذارید تا گره های آن را بازکنید. شیلنگ جادویی دارای یک آبپاش همه کاره با ۸ نوع عملکرد پاشین آب است. این شیلنگ در سه اندازه مختلف ۵، ۷.۵ و ۱۰ متر طراحی شده است که٬ شما بنا به نیاز خود میتوانید هر اندازه ای را که خواستید به صورت اینترنتی سفارش دهید.

 

شیلنگ جمع شو


برای سفارش اینترنتی شیلنگ جادویی مجیک هوز دکمه زیر را انتخاب کنید و مراحل ثبت سفارش را تکمیل کنید تا ما در کوتاهترین زمان محصول را به شما تحویل دهیم.

قیمت:21000 تومان

خرید محصول