ساعت هوشمند مچی طرح اپلی a1

شما می توانید از این محصول استفاده کنید و در کنار اندازه گیری زمان از ویژگی های دیگر آن بهره مند شوید.


ساعت هوشمند


حال ممکن است که شما بپرسید این محصول چه قابلیت هایی دارد و شما چگونه می توانید از یک ساعت برای برطرف کردن نیازهای دیجیتالی خود بهره مند شوید.


ساعت هوشمند اپل


این محصول دارای سیستم عامل اندروید می باشد و شما می توانید انواع نرم افزار های مخصوص به گوشی تلفن همراه خود را بر روی آن نصب کنید.ساعت هوشمند طرح اپل


یکی از بهترین ها در این گجت ها ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل DA1 SMART WATCH می باشد که در نوع خود بسیار ارزان قیمت و مناسب می باشد.


ساعت هومند جدید مچی


شما می توانید از این محصول استفاده های بسیاری بکنید اما باید ابتدا ساعت هوشمند خود را با دستگاه گوشی تلفن همراه سینک نمایید.


ساعت هوشمند مچی


شما می توانید با استفاده از نرم افزار مخصوص و بلوتوث دستگاه تلفن همراه را به ساعت هوشمند خود متصل نمایید و این دو دستگاه را با یکدیگر سینک نمایید.


ساعت هوشمند مچی طرح اپلبا سینک کردن می توانید تمامی اطلاعات این دو دستگاه را با یکدیگر در اشتراک بگذارید و برای عکس برداری و فیم برداری و اشتراک گذاری آماده نمود.


ساعت هوشمند


این محصول را می توانید به صورت اینترنتی سفارش دهید و در دسترس خود قرار دهید تا بهترین ها را در اختیار بگیرید.


ساعت هوشمند اپل


از ابتدا باید در نظر داشته باشید که ساعت هوشمند مچی طرح اپل می باشد و با اصل آن تفاوت های بسیاری دارید پس توقع نداشته باشید که بتوانید این دو ستگاه را با یکدیگر مقایسه نمایید.


ساعت هوشمند طرح اپلشما عزیزان می توانید با بهره گیری از این دستگاهی که در اختیار دارید عکس برداری و فیلم برداری نمایید و آن را در مموری خود ذخیره نمایید.


ساعت هوشمند طرح اپل


ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل DA1 SMART WATCH می تواند تا 12 گیگ مموری را در خود ساپورت نماید.


ساعت هوشمند مچی طرح اپل


این محصول دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشد که در مقایسه با ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور مدل  BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH بسیار ارزان تر می باشد.


ساعت هوشمند مچی طرح اپل


اما باید بدانید که ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور مدل  BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH از نظر کیفیتی بسیار مقاوم تر و بهتر از ساعت هوشمند مچی طرح اپلی a1 می باشد.


خرید ساعت مچی جدید


شما می توانید با مراجعه به لینک زیر محصول خود را درب منزل دریافت نمایید و به صورت اینترنتی آن را سفارش دهید.


ساعت مچی جدید طرح اپل


لازم به ذکر است که ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور مدل  BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH به صورت قطعی قبل از ارسال تست خواهد شد.


خرید ساعت هوشمند


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از بهترین های ساعت مچی هوشمند  را در دسنرس قرار داده است که می توانید ان را خریداری نمایید و درب منزل خود تحویل بگیرید.


ساعت هوشمند طرح اپل


ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور مدل  BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH نیز یکی از این ساعت های فوق العاده می باشد.


ساعت هوشمند مچی طرح اپل


تمامی محصولاتی که در این فروشگاه عرضه خواهد شد یا با تخفیف هایی ویژه روبرو می باشد و یا دارای نازل ترین قیمت ها در بین فروشگاه های اینترنتی می باشد.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 239000 تومان

خرید محصول