ساعت مچی هوشمند طرح اپل واچ | تک سبد

با استفاده از این محصول می توانید ساعتی در دسترس داشته باشید که بتوانید با استفاده از آن امورات مربوط به گوشی تلفن همراه خود را در دست داشته باشید و از این محصول به خوبی بهره ببرید.


ساعت محصول فوق العاده


این محصول می تواند با استفاده از نرم افزار های خاص به گوشی تلفن همراه شما متصل شود و یا از طریق بلوتوث این دو دستگاه را با یکدیگر سینک نمود.


ساعت مچی جدید طرح اپل


این محصول دارای باتری داخلی می باشد که می توان ان را در صورت نیاز شارژ نمود.


ساعت هوشمند طرح اپل


یکی از بهترین و زیباترین ساعت هایی که تابحال به دنبال آن بوده اید می توان به ساعت مچی هوشمند طرح اپل واچ اشاره نمود. این ساعت می تواند به دستگاه گوشی تلفن شما متصل شود و تمامی اطلاعات خود را در ساعت نشان دهد.


ساعت هوشمند مچی


این محصول برای کسانی که در فعالیت ها ی فراوان به سر می برند بسیار مناسب است و می توان این محصول را بر روی مچ دست خود ببندند و گوشی تلفن همراه خود را بدون در دست گرفتن کنترل کنند.


ساعت هوشمند مچی طرح اپل


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل A1 را در دتسرس قرار داده است تا شما از تخفیف های ویژه ما استفاده نمایید و بعد از سفارش آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.


ساعت هومند جدید مچی


این محصول دارای گرانتی پس از فروش می باشد و قبل از اینکه برای شما ارسال شود تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد که خود یک تضمین بر سلامتی دستگاه است.


دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 99000 تومان

خرید محصول