دوربین مداربسته بلک باکس

دوربین مداربسته چیست؟ دوربین مداربسته به دستگاه های کوچکی گفته می شود که در مکان های خاصی نصب می شوند و امکاناتی از قبیل ضبط تصویر و صدا دارند. برخی دوربین ها متحرک و برخی دیگر ثابت هستند. برخی دوربین های مداربسته تحت شبکه کار می کنند و از هر کجا با اتصال به اینترنت می توانید آن ها را هدایت و کنترل کنید.

دوربین مداربسته ماشین

دوربین هایی هم هستند که درون خودروها نصب می شوند و برای نظارت بر اتفاقات داخل یا بیرون از ماشین قابل استفاده هستند. یکی از پر فروش ترین دوربین های مداربسته برای ماشین ، دوربین مداربسته بلک باکس است.

جهت خرید دوربین مداربسته ماشین بلک باکس اصل کلیک کنید

خرید محصول

 

دوربین مدار بسته اتومبیل Vehicle BlackBox DVR DM100 دارای پایه جهت نصب بر روی داشبورد و شیشه ماشین، قابلیت شارژ از طریق فندکی ماشین، زاویه دید 140 درجه، فیلم و عکس برداری رنگی، وضوح تصویر 5 مگاپیکسل 1944*2592، وضوح دوربین 1080*1920، دارای سنسور G جهت ثبات تصویر، مانیتور 2.4 اینچی، پایه اتصال به شیشه یا نصب روی داشبورد، پشتیبانی از کارت حافظه SD تا 32 گیگابایت، فرمت ضبط تصاویر AVI و ... می باشد.

black box

ابعاد دوربین به این صورت است که طول آن 9 سانتی متر، عرض آن 5 سانتی متر و ارتفاع آن 1.5 سانتی متر می باشد. بیرون زدگی لنز دوربین نیز به اندازه 1.5 سانتی متر بوده و قطر صفحه نمایش نیز 2.4 اینچ معادل تقریباً 6 سانتی متر است. لنز این دوربین دارای قابلیت زوم تا 4 برابر است و با کیفیت خوبی نیز فیلم برداری می کند. وزن دوربین بدون پایه 45 گرم و با پایه اتصال 74 گرم می باشد. 

جهت خرید دوربین مداربسته ماشین بلک باکس اصل کلیک کنید

خرید محصول

در قسمت بالای دوربین محل پیچ پایه و شارژ دوربین تعبیه شده، در سمت راست بدنه شیار کارت حافظه و دکمه روشن/خاموش قرار داده شده است و در سمت پایین بدنه محل ریست Reset دستگاه است. در بالا و پایین لنز دوربین دو چراغ مادون قرمز برای دید در شب تعبیه شده است و در جلوی دوربین که محل LCD نیز می باشد دکمه های بالا/پایین/منو سمت چپ و دکمه های ok/M/قفل در سمت راست صفحه نمایش دیده می شوند که کاربرد های دکمه ها نیز در ادامه توضیح داده خواهد شد.

دوربین امنیتی خودرو

توضیحات کلی: این دوربین دارای ابعاد کوچکی بوده و وزن بسیار سبکی نیز دارد بدین ترتیب هیچ نگرانی بابت وزن و افتادن آن از روی داشبورد یا شیشه اتومبیل خود نخواهید داشت. نحوه اتصال آن به شیشه ماشین از طریق پایه نگهدارنده ای است که امکان چرخش در 360 درجه را داشته و از طریق وکیوم کننده ای که دارد به شیشه چسبانده شده و با ایجاد خلاء کاملاً محکم و اطمینان پذیر به شیشه متصل می شود بدون آنکه هر نوع آسیب یا خط و خشی روی شیشه بیندازد. با پیچ کردن دوربین به پایه اتصال نیز به راحتی دوربین روی شیشه جلو یا عقب خودرو نصب می گردد.

جهت خرید دوربین مداربسته ماشین بلک باکس اصل کلیک کنید

خرید محصول

وجود یک دوربین مداربسته در اتومبیل هر کسی تقریباً ضروری است زیرا در زمان رخداد تصادفات معمولا ابهاماتی در خصوص مقصر پیش می آید و کار را سخت می کند یا در زمان دزدی و سرقت از ماشین ها نبود یک دوربین مداربسته می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. بلک باکس یا دوربین مدار بسته داخل اتومبیل به همین منظور طراحی شده است و از تمامی اتفاقات رخ داده در داخل و خارج ماشین شما تا محدوده 140 درجه دید خود را ثبت و ضبط می نماید.

دوربین بلک باکس ماشین