دستگاه حجامت خانگی | تک سبد

با استفاده از این دستگاه می توانید بدن خود را بادکشی نمایید و از درد و خستگی های بدنی خود رهایی یابید. این محصول به شما عزیزان کمک خواهد کرد تا بتوانید گردش خون در بدن خود را افزایش دهید و از درد و خستگی رهایی یابید.


باد کشاین محصول دارای 6 سری بادکشی می باشد که می توانید انواع آن را بر روی بدن خود قرار دهید و قسمت مورد مظر را بادکشی نمایید.


باد کش بدن


جنس این دستگاه از پلاستیک مقاوم می باشد و سالیان سال به شما در بادکشی کمک خواهد کرد.


باد کش بدن طبی


این محصول با 6 عدد سری در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید با استفاده از آن بدن خود را به سمت بالا کشیده و خون ذرا در آن قسمت افزایش دهید.


باد کش خانگی


این محصول می تواند در قسمت هایی که نمی توانید آن را ماساژ دهید کمک رسان شما باشد و در رفع درد و خستگی بدن به شما عزیزان کمک دهد.باد کش طبی


این دستگاه با مکیدن هوای داخل سری ها باعث می شود پوست و خون شما در نقطه ای جمع شود و گردش خون در این نواحی افزایش یابد.


باد کش طبی


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این محصول را در دسترس قرار داده است که می توانید با خرید آن از تخفیف های ما بهره مند شوید.


باد کش بدن طبی


با خرید این دستگاه درد و خستگی های کوفته شده در بدن خود را فرامش کنید و بعد از استفاده از دستگاه حجامت خانگی سبکی و راحتی را مزه کنید.


باد کش طبی خانگی


لازم به ذکر است که بعد از بادکشی کردن بدن خود جای این دستگاه بر رو.ی بدن شما کبود می شود که جای نگرانی ندارد و بعد از مدتی از بین خواهد رفت.


دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 17900 تومان

خرید محصول