خرید گلدان میناکاری شده روی مس

یکی از محصولات میناکاری که علاوه بر جنبه تزئینی قابلیت کاربردی نیز می باشد، گلدان میناکاری بوده که از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به تنوع بالای طرح و ابعاد این محصول اشاره کرد که متناسب با سلیقه های مختلف و همچنین بودجه های خرید متفاوت می باشد.

 گلدان میناکاری مس و پرداز، یکی از زیباترین محصولات در گروه میناکاری می باشد که دارای طراحی خاض و زیبایی بوده که خرید گلدان میناکاری فوق و استفاده از آن می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی چیدمان دکوراسیون منزل شما داشته باشد. شیوه میناکاری بکار برده شده در این محصول به شیوه پرداز می باشد.

 گلدان میناکاری با باکس مشبک چوبی، یکی دیگر از محصولات میناکاری می باشد که تلفیق زیبایی از هنر میناکاری در کنار چوب می باشد. باکس مورد استفاده در این محصول به صورت مشبک می باشد که این نقش و نگارهای زیبا توسط ماشین آلات صنعتی بر روی چوب پیاده سازی شده است.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید
یکی از ویژگی های محصولات میناکاری قابلیت تلفیق با سایر هنرهای دستی می باشد که منجر به تولید محصولی زیباتر و در مواردی کاربردی می شود. رنگ های شاد و طرح های سنتی و اصیل  استفاده شده در محصولات میناکاری اصالت و زیبایی خاصی به این محصولات داده است.

 


 

استفاده از محصولات میناکاری تلفیقی با چوب می تواند بهترین گزینه برای هدیه دادن باشد، انواع باکس گلدان میناکاری، تندیس گلدان میناکاری و....از جمله این محصولات می باشد. برای خرید میناکاری عمده به لینک خرید ارائه شده در صفحه مراجعه کنید.

 یکی از مهمترین ویژگی های گلدان میناکاری امکان استفاده از آنها در کنار جنبه تزئینی این محصولات می باشد.شما می توانید از این گلدان برای نگهداری گل های طبیعی نیز استفاده کنید و درون گلدان بودن ترس از اکسید شدن آب ریخته و گل طبیعی در داخل آن بگذارید.

 


 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.