خرید پستی ساعت دیواری مینا و خاتم کاری شده

هنر دوستي و زيبا دوستي همواره از ويژگي هاي ايرانيان بوده است به ويژه كه همواره هنر آنها زبانزد جهانيان بوده و هست در اين ميان هنر مينا كاري و خاتم كاري از جمله مشهور ترين آنهاست.


ساعت دیواری میناکاری


نگاه افراد به ساعت دیواری میناکاری شده گاهي صرفا به عنوان يك ابزار و كالا جهت نشان دادن زمان است اما برخي ديگر با انتخاب يك ساعت مناسب علاوه بر ابزار نشان دادن زمان از ساعت به عنوان زينت بخش خانه خود نيز استفاده مي كنند.


ساعت دیواری خاتم کاری


اگر جز آن دسته افرادي هستيد كه علاوه بر كارايي به زيبايي يك شي نيز توجه داريد بهتر است ساعت ديواري خاتم و مينا كاري شده را در ليست انتخاب هاي خود قرار دهيد.


ساعت دیواری خاتم و میناکاری


اين ساعت علاوه بر كيفيت ساخت بالا و عالي از طراحي چشم نوازي برخوردار است كه نظر هر فرد مشكل پسندي را به خود جلب مي نمايد.


ساعت دیواری میناکاری ارزان


موتور به كار رفته در ساعت طرح خاتم و مينا از نوع تيك تاكي و بسيار قدرتمند و بادوام مي باشد كه طول عمر بسيار بالايي بوده و همچنين داراي گارانتي مي باشد.


ساعت دیواری ارزان خاتم کاری


ساعت دیواری خاتم کاری به شكل ستاره اي شكل مي باشد كه داراي صفحه اي از جنس مينا كاري شده و با رنگ و جلاي بسيار درخشان مي باشد.قاب مورد استفاده در اين ساعت از جنس خاتم بوده كه در هر ضلع آن طرحهاي نفيس گل و مرغ به چشم مي خورد.


ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری شده


 

 


 

قیمت: 95,000  تومان

خرید محصول