خرید میناکاری ارزان تهران

از مهمترین ویژگی های صنایع دستی می توان به مراحل تولید آن اشاره کرد که بکارگیری ابزار ساده در ساخت آنها می باشد و اینکه بیشترین مراحل ساخت با استفاده از دست و ابزار های دستی می باشد و برای تولید این محصولات نیاز به دانش فنی پیچیده ای نمی باشد.
هنر میناسازی یا میناکاری تهران یکی از هنر های اصیل ایرانی می باشد که در سال های گذشته توانسته است رشد چشم گیری داشته باشد، یکی از مهمترین ویژگی های محصولات میناکاری و به طور کلی صنایع دستی ناهمانندی و عدم تشابه فرآورده‌های تولیدی با یکدیگر می باشد.

 اگر شما دو بشقاب میناکاری تهران را خریداری نمائید هر چند در نگاه اول ظاهری مشابه داشته باشند اما مشاهده خواهید کرد که در جزئیات بسیار متفاوت می باشند و این یکی از مهمترین ویژگی های صنایع دستی می باشد که نشان از کار انجام شده با دست می باشد.
صنایع دستی از جمله میناکاری ریشه در فرهنگ، اعتقاد، باورها، آداب و رسوم ایرانیان دارد و این را می توان از تاریخچه طولانی این هنر که بیش از 5000 سال می باشد به سهولت متوجه شد. هنری که نسل به نسل و سینه به سینه منتقل شده است.
یکی از ویژگی های صنایع دستی از جمله میناکاری، بومی بودن این صنایع می باشد که امکان تأمین بخش عمده‌ی مواد اولیه از منابع داخلی بوده و مهمترین ویژگی این محصولات می باشد. با توجه به موارد ذکر شده می توان گفت تحریم ها هیچ گونه نقشی در رکود این صنایع بومی نخواهد داشت.
با توجه به تعدد مرکز فروش ظروف میناکاری در تهران می توان به این نکته پی برد که این محصولات قابلیت عرضه به بازاهای جهانی به عنوان یک محصول فرهنگی و هنری و همچنین پتانسیل برای کمک به توسعه‌ی صنعت گردشگری و نشر ارزش‌های فرهنگی را دارد.

 


برای مشاهده متنوع ترین محصولات صنایع دستی ایرانی و خرید میناکاری ارزان تهران به فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه کنید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول