خرید عمده میناکاری روی مس

هنر میناکاری از جمله هنر هایی می باشد که به دلیل ظرافت و ریزه کاری های بکار برده شده در آن به هنر مینیاتور بر روی فلز مشهور می باشد. برای تهیه یک محصول میناکاری مرغوب نیاز به ایجاد بستری مناسب برای ایجاد نقوش مینایی می باشد که این بستر با لعاب کاری ظروف زیر ساخت ایجاد می شود. از مهم ترین مواردی که در لعاب کاری ظرف مینا باید به آن توجه شود یکنواختی لعاب در تمامی قسمت های ظرف و عدم سوختگی لعاب می باشد. معمولا این لعاب به رنگ سفید می باشد اما در مواردی از لعاب هایی با رنگ های دیگر نیز استفاده می شود.
اگر شما از دوستداران هنر میناکاری هستید و قصد خرید عمده میناکاری روی مس را داشته باید به نکاتی توجه کنید تا بتوانید یک ظرف میناکاری با کیفیت خوب و ارزش هنری بالا را خریداری کنید. اولین گام در خرید میناکاری اصل و با کیفیت، خرید از مراکر معتبر می باشد. خرید محصولات میناکاری شده که دارای شناسنامه می باشد نیز می تواند راهی برای خرید کالای اصل و با کیفیت باشد در غیر این صورت شما می توانید از طریق بصری و با داشتن آگاهی نسبت به این هنر کیفیت محصول را تشخیص دهید.وزن ظرف میناکاری باید متناسب با ظرف باشد، لعاب بکار برده شده بر روی ظرف در تمامی قسمت ها باید یکنواخت باشد تا نقاشی مینا به خوبی بر روی ظرف پیاده سازی شود. به عنوان مثال در حین خرید قاب میناکاری باید به قطعه میناکاری شده در قاب توجه شود، ظرافت نقاشی مینا و تنوع رنگ های بکار برده شده می تواند از عوامل تعیین کننده در ارزش یک محصول مینا باشد.

 


عواملی متعددی در تعین قیمت ظروف میناکاری دخیل می باشد که می توان به جنس زیر ساخت اشاره کرد. یکی از ویژگی های محصولات میناکاری تنوع بینظیر این محصولات می باشد که شامل بشقاب میناکاری، قندان میناکاری، گلاب پاش میناکاری، سرویس چای خوری میناکاری و.....

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید