خرید اینترنتی میناکاری ارزان در تهران

میناکاری از جمله صنایع دستی بسیار ظریف و زیبای استان اصفهان است که در سراسر ایران و جهان شناخته شده است و توانسته است مرزهای ایران را درنوردد و خود را به منازل و فروشگاه های اقصی نقاط جهان برساند.


میناکاری تهران


شهر تهران با شهروندان فهیم و هنردوست خود همواره پذیرا و خواهان هنر اصیل ایران و اصفهان بوده است و در این شهر از هنر نفیس میناکاری استقبال زیادی به عمل آمده است.


میناکاری


وجود یک یا چند اثر میناکاری این توانایی را دارد که جلوه خاصی به دکوراسیون داخلی بدهد و نمایانگر علاقه صاحب خانه یا محیط کار به هنر اصیل ایرانی باشد. هم میهنان تهرانی برای زیبایی بخشیدن به دکوراسیون منزل یا محیط خود می خود می توانند از گلدان میناکاری تهران استفاده کنند.


تهران


شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی نیز می توانند برای خرید این محصولات هنری نفیس به صورت خرده و عمده اقدام کنند. برای این کار کافی است روی دکمه توضیحات بیشتر در قسمت پایین متن کلیک فرمایید.


میناکاری ارزان تهران


محصولات میناکاری تک سبد با قیمتی عالی و همچنین با برخورداری از بهترین استانداردهای کیفی صنایع دستی قادر است محصولات خود را به صورت تکی و عمده عرضه نماید و در صورت درخواست مشتریان امکان نمایش نام برند یا نام شخص روی محصولات میناکاری هم وجود دارد.


میناکاری تهران قیمت


محصولات میناکاری تک سبد روی مس با تناسب وزنی مناسب کار شده است و مراحل کوره و لعاب کاری لازم را بر اساس معیارهای تخصصی گذرانده است. رنگ های به کار رفته در این محصولات از بهترین کیفیت ممکن برخوردار است.


فروش میناکاری تهران


برای اطلاعات بیشتر و همچنین مطالعه مشخصات فنی و بررسی ضمانت بازگشت کالا و خرید میناکاری ارزان تهران می توانید به فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه کنید.

 

خرید اینترنتی میناکاری 


خرید محصول