خرید اینترنتی ظروف فیروزه کوبی

یکی از صنایع دستی که این روزها به وور در اصفهان به چشم می خورد، هنر فیروزه کوبی اصفهان می باشد، هنری که هر چند مهد پیدایش آن شهر اصفهان نمی باشد و در ابتدا در شهر مشهد شکل گرفته است اما این روزها بیشترین پیشرفت را در اصفهان دارد.
در هنر فیروزه کوبی برای تزئین سطح ظروف فلزی از قطعات ریز فیروزه کوبی استفاده می شود که این نشاندن سنگ های فیروزه نیاز به دقت زیادی دارد. اگر کوچکترین سهل انگاری در تولید این صنایع بشود ارزش هنری ظروف فیروزه کوبی زیاد نمی باشد.
در هنگام خرید فیروزه کوبی باید به این نکته توجه کنید که این ظروف را از فروشگاه هایی تهیه کنید که بتوانند مدرکی بر اصالت محصولات خود ارائه دهند، زیرا این روزها استفاده از سنگ های فیروزه غیر اصل بسیار مرسوم می باشد.
هرچند هنر فیروزه کوبی یکی از هنرهای تازه پا در شهر اصفهان می باشد اما خرید محصولات فیروزه کوبی در این شهر به عنوان یکی از صنایع دستی زیبا و چشم نواز در بین گردشگران داخلی و خارجی بسیار محبوب بوده.
فیروزه کوبی یکی از انواع هنر های دستی با قدمت 70 ساله می باشد که در این هنر زیبا قطعات ریز فیروزه با دست بر روی زیر ساخت مسی جایگذاری و چسبانده می شود که نیاز به استفاده از دقت بالا برای در کنار هم قرار دادن این سنگ ها بسیار لازم و ضروری می باشد.
سنگ فیروزه یکی از انواع سنگ های تزئینی کمیاب و ارزشمند می باشد که به رنگ‌های طیف فیروزه‌ای و از رده فسفات آبدار طبیعی آلومینیوم است در حال حاضر این سنگ قیمتی بیشتر از معادن فیروزه نیشابور و کرمان بدشت می آید و برای تولید محصولات فیروزه کوبی مورد استفاده قرار می گیرد.
برای مشاهده متنوع ترین محصولات فیر.زه کوبی اصفهان و خرید اینترنتی ظروف فیروزه کوبی به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نمائید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید