خرد کن دستی ایرانی نوین

خرد کن دستی نوین Novin Quick Chopping and mixing محصولی بسیار مفید و کاربردی می باشد. این خرد کن همه کاره دستی میتواند مواد غذایی مورد نظرتان را توسط تیغه های بسیار تیزش خرد نماید.


خردکن-دستی-سبزیتیغه های این سبزی خرد کن دستی از جنس استیل ضد زنگ می باشند و دارای کارایی و عمکرد فوق العاده ای هستند. با کمک این خردکن میتوانیم غذاهای مورد نظرمان را با صرف زمانی کمتر طبخ نماییم. با کمک این محصول همه کاره دیگر خطر کار با چاقو شما را تهدید نخواهد کرد.


خردکن-دستی-نوین


این پیاز خرد کن دستی با کمک یک دستگیره چرخشی اهرمی مواد غذایی درون محفظه اش را خرد می نماید.  محفظه ی این دستگاه بزرگ و جادار بوده و از جنس پلاستیک مرغوب می باشد. همانطور که قبلا اشاره کردیم این خردکن از قابلیتهای دیگری همچون مخلوط کن،همزن و جدا کننده سفیده از زرده تخم مرغ بهره می برد. چندکاره بودن خردکن نوین آن را به یک محصول محبوب و پرطرفدار تبدیل نموده است.


خردکن-همه-کاره


برای مثال برای جداسازی سفیده از زرده کافیست تخم مرغ را بر روی درب این دستگاه شکسته و آن را درون حفره ای که به این منظور طراحی گردیده است بریزید. این حفره دارای شیارهایی بوده که سفیده را به ته محفظه هدایت می نماید و زرده را بالای خرد کن نگه میدارد. این خرد کن همه کاره و ارزان برای کدبانوهای عزیز وسیله ای ارزشمند می باشد چرا که قادر است محصولات غذایی را به صورت یکدست خرد نماید و رضایت شما را بیش از پیش جلب نماید.


انواع-خردکن-دستی