حمایت از صنایع دستی داخلی با خرید میناکاری

همه ما به عنوان یک ایرانی می توانیم با خرید محصولات صنایع دستی کشورمان و استفاده از آنها در زندگی رزومره خود گاهی در جهت حکایت از تولید کنندگان داخلی بخصوص فعالان عرصه صنایع دستی در تداوم این صنعت گامی موثر برداشته باشیم.
از جمله صنایع دستی کشورمان که دارای تاریخ و پیشینه ای غنی می باشد هنر میناکاری یا مینا سازی می باشد که شواهد حاکی از آن می باشد که مهد پیدایش این هنر ایران می باشد و سپس به سایر سرزمین ها پراکنده شده است.
در حال حاضر هر چند مهد هنر میناکاری شهر اصفهان می باشد اما این هنر توانسته است در سایر شهر های ایران نیز به خوبی شکل بگیرد و پیشرفت چشم گیری داشته باشد از جمله شهر تهران.
شما می توانید در سفر ها و گردشگری های خود علاوه بر لذت بردن از جاذبه های گردشگری آن منطقه با دیدن صنایع دستی آن خطه با فرهنگ، هنر و پیشینه مردمان آن بیشتر آشنا شوید زیرا صنایع دستی به نوعی بیانگر فرهنگ و سبک زندگی مردمان آن خطه می باشد.
محصولات میناکاری علاوه بر آنکه جنبه تزئینی می تواند کاملا کاربردی نیز باشد به عنوان مثال قندان میناکاری، شما می توانید  با خرید قندان میناکاری علاوه برزینت دادن میز پذیرایی خود می توانید از آن استفاده کنید.
اگر به شهر اصفهان سفر کرده اید و مایل به خرید یک هدیه زیبا از این شهر برای افراد خانواده خود می باشید ما به شما خرید گلدان میناکاری را پیشنهاد می کنیم.
هنر میناکاری از جمله هنر های دستی تزئین فلزات می باشد که در واقع هنر درخشان آتش و خاک می باشد، هنری که فلز سرد را با رنگ های زیبا آراسته می کند و روح هنر جوی انسان را نوازش می دهد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

 

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید


خرید