تفاوت هدایای تبلیغاتی با سایر تبلیغات

راههای متفاوتی برای تبلیغ کسب و کار وجود دارد٬ که پر طرفدارترین آنها تبلیغات تلویزیونی٬ تبلیغات در روزنامه و استفاده از سایتهای تبلیغاتی است٬ این روشها٬ روشهای مفیدی برای تبلیغ و بازاریابی هستند٬ ولی نیاز به سرمایه گذاری زیادی دارند٬ اما هدایای تبلیغاتی یک روش موثر است که نیاز به سرمایه گذاری و هزینه های کلان ندارد٬ شما با ارائه هدایای تبلیغاتی میتوانید کسب و کار خود را تبلیغ و معرفی کنید و در قلب مشتری جایگاه ویژه ای پیدا کنید. 


بهترین هدایای تبلیغاتی


یکی دیگر از تفاوت و یا مزایای هدایای تبلیغاتی نسبت به دیگر روشها٬ ماندگاری طولانی مدت آن است٬ با دادن هدیه تبلیغاتی به مشتری برند شما در ذهن مشتری حک میشود و تا مدتها در حاطرش باقی میماند٬ چون هدیه تبلیغاتی در معرض دید او است٬ ولی دیگر روشها مثل تبلیغات تلویزیونی بعد از چند دقیقه از ذهن مشتری پاک میشود. با دادن هدیه تبلیغاتی باعث میشوید که مشتری بخواهد درصدد جبران بر آید و بخواهد لطف شما را جبران کند٬ نهایتا یک همکاری تجاری را با شما آغاز میکند.

با خرید هدایای تبلیغاتی از سایت تک سبد از این مزایا بهره مند شوید.آجیل خوری فیروزه کوبی ارتفاع ۹ سانتی متر:

سنگ فیروزه بسیار ارزشمند است و خواصیت درمانی هم دارد. این ظرف هم برای پذیرایی و هم برای تزیین منزل کاربرد دارد٬ دارای ابعاد ۸*۹ سامتی متر است٬ بدنه ظرف ساخته شده از جنس مس و فیروزه است٬ این ظرف کار دست هنرمندا اصفهانی است. با دادن این هدیه تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان به مشتری اورا خوشحال کنید.


هدایای تبلیغاتی خاص

قیمت:19000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


قاب سه بشقاب میناکاری:

قاب چوبی با ابعاد ۱۷،۵*۳۹ سانتی متر٬ سه بشقاب مسی در سه سایز بزرگ٬ متوسط و کوچک در خود دارد٬ این قاب زییا ساخت دست هنرمندان باشلیقه اصفهانی است٬ این هدیه تبلیغاتی میناکاری زینت بخش خانه های ایرانی است.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:59000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


منوپاد مدل Z07-5SF:

دسته منوپاد از جنس آلومینیوم است٬ در محل قرار گرفتن دست٬ دارای روکش سیلیکونی شیار دار است٬ که موجب ثابت شدن منوپاد در دست میشود. مهم ترین خصوصیات: سبک٬ عدم نیاز به شارژ و باتری٬ قیمت ارزان و تنوع رنگ دسته.


هدیه تبلیغاتی اداری


اطلاعات بیشتر و خرید


لیوان فندکی ۱۴۰Z:

جنس این لیوان از استیل ضدزنگ است٬ به قسمت فندکی ماسچشین وصل میشود و مثل یک چای ساز یا فلاسک عمل میکند٬ ظرفیت این لیوان ۴۵۰ میلی گرم و ابعاد آن15.5*8.5  سانتی متر است.


هدیه تبلیغاتی ارزان

قیمت:29000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید