بهترین هیتر برقی خانگی کدام است؟؟

با پیشرفت تکنولوژی و هم چنین وارد نمودن محصولات از کشورهای مختلف، هیتر هایی با ساختار، قابلیت و برند های مختلفی در بازار عرضه شده اند و همین تنوع محصولات سبب به چالش کشیدن انتخاب بهترین هیتر شده است.اما با این حال با شناخت ویژگی های بهترین هیتر، میتوانیم صحیح ترین انتخاب را داشته باشیم و از آن لذت ببریم.


خرید مینی هیتر برقی


بهترین هیتر، هیتری است که بتواند هر فضایی را با هر ابعادی تحت پوشش خود قرار دهد و به بهترین نحو گرم نماید. به همین منظور مینی هیتر برقی پنکه ای طوری طراحی شده است که شبیه پنکه باشد و با قابلیت چرخش به چپ و راست، به سرعت محیط مورد نظر گرم شود.این هیت ها دارای یک المنت حرارتی میباشند، که پس از روشن شدن دستگاه عملیات گرمابخشی خود را شروع میکند.


مینی بخاری برقی


خرید


از دیگر قابلیت های یک هیتر خوب میتوان به اتوماتیک بودن آن اشاره نمود.اتوماتیک بودن یعنی توانایی خاموش شدن خودکار پس از به حد نصاب رسیدن گرمای تولید شده توسط دستگاه و سپس شروع به کار دوباره، زمانی که دمای هوای محیط رو به سرد شدن برود، همین امر سبب گرم نشدن بیش از حد محیط میگردد.


هیتر برقی خانگی


طراحان این گونه هیتر ها، یک ولوم کنترلی را بر روی سیم دستگاه که یک متر و 15 سانتی متر طول دارد، قرار داده اند تا فرد استفاده کننده بتواند درجه حرارت دستگاه را با توجه به دمای محیط تغییر دهند.هدف بکار گرفتن تمامی این امکانات و قابلیت ها توسط سازندگان این هیتر ها فقط و فقط جلب رضایت مشتری میباشد.


قیمت هیتر برقی خانگی


خرید


قیمت بخاری برقی کم مصرف 69000 تومان و مینی هیتر برقی طرح پنکه، که قابلیت اتصال بر روی سطوحی همچون میز را هم دارد، 55000 تومان میباشد.