بهترین دستگاه بخور صورت گرم طبی | هایتک

می توانید با استفاده از این محصول گرانبها پوست صورت خود را تمیز و شفاف سازید و همین باعث خواهید شد تا شما زیباتر دیده شوید.


بخور گرم


دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل High Tech NTA Facial Sauna برای شما عرضه می شود تا بتوانید با استفاده از آن پوست خود را پاکسازی نمایید.


بخور گرم جدید


با پر کردن مخزن دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل High Tech NTA Facial Sauna می توانید بخور گرم را به صورت خود بتابانید و از ویژگی های آن بهره مند شوید. 


 بخور گرم صورت

 

دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل High Tech NTA Facial Sauna دارای محفظه ای شبیه به صورت انسان می باشد که با طراحی جالب و شگفت امگیز خود تمامی پوست شما را با بخوری که تولید می کند می پوشاند.


بخور گرم


همچنین این محصول می تواند برای برطرف کردن التهاب های مجرای تنفسی نیز مناسب باشد و شما را برای از بین بردن درد های ریه ای و یا خشکی گلو همراهی نماید.


بخور گرم صورت جدید


می توانید از دارو های گیاهی استفاده نمایید و ان را داخل مخزن دستگاه بخور گرم صورت هایتک مدل High Tech NTA Facial Sauna بریزید.


بخور گرم


با این امر داروی گیاهی شما همراه با آب بخار شده و به پسوت شما می تابد و همچنین شما می توانید آن را تنفس نموده و از ویژگی های آن بهره مند شوید.


بخور گرم جدید


تک سبد درراستای سلامت جسمانی شنا عزیزان فروش بخور صورت گرم هایتک را آغاز کرده است.

لازم به ذکر است که این دستگاه بخور صورت گرم طبی هایتک قبل از ارسال تست خواهد شد و بعدا برای شما عزیزان ارسال می گردد تا تضمینی برای سلامت کالای خریداری شده توسط شما باشد.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول