بهترین خرد کن دستی میوه و سبزیجات

خرد کن دستی همه کاره چهار تیغه پیاز و سبزیجات دارای عملکرد شگفت انگیزی بوده و داشتن آن در هر آشپزخانه و برای هر کدبانویی توصیه میگردد. این دستگاه یکی از بهترین و با کیفیت ترین خردکنهای موجود در بازار لوازم آشپزخانه میباشد که علت آن را در ادامه خواهیم گفت.


خردکن-دستی-اصل


این خرد کن دستی اصل دارای چهار عدد تیغه ی بسیار تیز بوده که با طراحی خاص خود قادرند کلیه ی مواد غذایی را به صورت یکدست خرد نمایند. انواع میوه جات،سبزیجات و صیفی جات را میتوانید توسط این خردکن به راحتی خرد نمایید.
 در قسمت بالا و بر روی درب محصول سه سوراخ وجود دارد که اگر دستگیره اهرمی دستگاه را درون هر یک از آنها قرار دهیم تیغه ها جهت عقربه ساعت یا خلاف آن یا با سرعت بالا مواد غذایی مورد نظرتان را شروع به خرد کردن می نمایند.


خردکن-دستی-سبزی


سه عدد تیغه مخصوص رشته کن و ورقه کن نیز همراه محصول قرار دارد. این تیغه ها برای سفره آرایی و درست کردن انواع سالاد مناسب بوده و ظاهر سفره غذای شما را زیباتر از همیشه می نمایند. کار با این تیغه ها به صورت دستی بوده و راحت می باشد.


خردکن-دستی-سبزی


در کف محفظه ی این خرد کن دستی پیاز پایه های چسبناک مکشی وجود دارد که اگر دستگاه را بر روی سطح مورد نظر بگذارید به طور کامل بر روی آن ثابت میگردد و دچار لغزش نمیشود. این خردکن به راحتی تمیز میشود و در ماشین ظرفشویی قابلیت شستشو را دارد. برای راحتی در کارتان، قطعات این دستگاه به راحتی از هم جدا میشوند. سبک و کم حجم بودن این دستگاه یکی دیگر از مزایای این خردکن چهار تیغه می باشد.


خردکن-همه-کاره