بند رخت تاشو آپارتمانی ارزان قیمت در اصفهان

یکی از مشکلاتی که زندگی مدرن و آپارتمان نشین با خود به ارمغا آورده است، فضای اندک می باشد و این موضوع موجب می شود که انجام بسیاری از کارها با مشکل موجه بشود.
این مشکلات موجب می شود که تمایل به استفاده از وسایل و ابزار کارآمد و با ابعاد کوچک بیشتر شود تا بتوان به راحتی با مشکل کمبود فضا کنار آمد.یکی از مهمترین مشکلاتی که سبک زندگی آپارتمان نشینی به ارمغان آورده است؛ کمبود فضا برای استفاده از بند رختبرای آیوزان کردن لباس های شسته شده می باشد. 

بنابراین نیاز به استفاده از وسیله ای که امکان خشک کردن لباس های شسته شده را در مجاورت هوا فراهم آورد ضروری می باشد، وسیله ای با ابعاد کم و کاراریی بالا که بتواند این مشکل را حل نموده.
در واقع در آپارتمان ها استفاده از بند رخت های سنتی به دلیل عدم فضای کافی و نازیبا کردن نمای بیرون آپارتمان تغریبا غیر ممکن می باشد. اما با طراحی انواع بند رخت آپارتمانی این مشکل حل شده است.

 بند رخت آپارتمانی تاشو، یک محصول جدید و کارآمد می باشد که متناسب با سبک زندگی آپارتمان نشینی طراحی و تولید شده است متناسب با فضای کم و کمک به زیبا سازی نمای آپارتمان از ویژگی های این محصول می باشد.
مهمترین ویژگی این بند رخت تاشو آپارتمانی، طراحی تاشو آن می باشد که استفاده از آن هیچ گونه تضادی با نمای ظاهری آپارتمان شما نداشته.
مهمترین ویژگی که این بند رخت دارد، جنس بدنه آن می باشد که از آلومنیوم بوده که در مقابل رطوبت مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی نمی شود بنابراین با خیال راحت از آن می توانید سال ها استفاده کنید.
ابعاد این رخت آویز آپارتمانی به گونه ای می باشد که قابل استفاده در تراس، حیات خلوت و حتی در کنار حمام می باشد و بعد از اتمام کار می توان آن را جمع کرده و در گوشه ای دور از دید قرار داد.
این محصول کاملا اصولی برای فضاهای کوچک ساخته شده است، ابعاد این بند رخت آپارتمانی   در حالت تاشده 60*100 سانتی متر و در حالت باز 93*55*148 سانتی متر می باشد.
یکی از مهمترین نکات بکار برده شده در طراحی این رخت آویز می توان به امکان تنظیم بال های آن اشاره کرد که با استفاده از  دو قطعه فلزی متصل به بنده این امر امکان پذیر می باشد.


برای اینکه این بند رخت تاشو آپارتمانی بر روی سطوح محکم بایستد و چار لغزش نشود در قسمت پایه های رخت آویز دو قطعه لاستیکی تعبیه شده که با ایجاد اصطکاک مانع از لیز خوردن آن می شود.
 بند رخت تاشو  آپارتمانی با دارا بودن قابلیت تاشو می تواند کاملا جمع آوری شود و به راحتی در گوشه حمام یا تراس می توانید آن را قرار دهید و هر زمان به آن نیاز داشتید باز کرده و استفاده کنید. 

یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این محصول  وزن کم آن می باشد که تنها 5.300 کیلوگرم می باشد و به راحتی قابل حمل می باشد این امر به دلیل جنس بدنه آن می باشد که آلومینیوم بوده.
گاهی اوقات شما نیاز به استفاده از تمامی فضای این رخت آویز ندارید بنابراین می توانید از  این محصول را می توانید حتی به صورت یک طرفه استفاده نمایید و فقط یک سمت آن را باز کرده و استفاده نمایید.

 

برای کسب از اطلاعات بیشتر و خرید بند رخت آپارتمانی ارزان قیمت به لینک زیر مراجعه نموده. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزیت های همراهی با تک سبد می باشد.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید