افزایش امنیت خودرو | دوربین امنیتی با ارسال پستی

برای اینکه بتوانید امنیت خودرو خود را افزایش دهید می توانید از این دستگاه استفاده کنید و نکات امنیتی خود را دو چندان کنید.


دوربین مدار بسته ماشین


این دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 دارای وضوح 3 مگاپیکسلی می باشد و در زاویه 140 درجه ای از تمامی تصاویر فیلم برداری نماید و در مموری خود آن را ذخیره نماید.


دوربین جدید مدار بسته


دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 دارای سنسور هوشمند ضربه می باشد.


دوربین خودرو


این سنسور در مواقعی که ضربه شدیدی به خودرو شما برخورد کند، فعال خواهد شد و از تمامی اتفاقات روبروی خود فیلم برداری خواهد کرد.


دوربین خودرو و ماشین


شما در مواقعی که در خودرو خود حضور ندارید می توانید از این وسیله استفاده کنید و تمامی تصاویر را عکس برداری و فیلم برداری نماید.


دوربین مداربسته


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این محصولات خارق العاده را در معرض فروش قرار داده است و شما می توانید محصول خود را سفارش دهید و ان را درب منزل تحویل بگیرید.


دوربین مداربسته خودرو


دوربین مداربسته خودرو دارای مانیتور 2.4 اینچی می باشد و شما می توانید فیلم های گرفته شده را در آن مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که تمامی محصولات این فروشگاه تست خواهد شد و بعد برای شما ارسال می گردد.


دوربین مدار بسته ماشین


خرید دوربین مداربسته ماشین با تخفیف ویژه 83000 تومان

دکمه زیر را لمس کنید

خرید محصول