آموزش تصویری شستن نوزاد

  یکی از تجربه های بینظیر و خاطره انگیز پدر و مدرها بعد از تولد کودکشان، حمام کردن آن می باشد که گاهی نیز به دلیل بی تجربگی و نداشتن تجربه کافی می تواند به یکی از بزرگترین دغدغه های آنها تبدیل شود و ترجیح بدهند این کار را بزرگتر ها انجام دهند.

 شاید بیشترین جستجویی که مادرها قبل از این تجربه می کنند، ۀموزش تصویری شستن نوزاد می باشد تا بتوانند اطلاعاتی در رابطه با نحوه حمام کردن نوزاد بدست بیاورند تا بتوانند شستشوی نوزاد خود را در شرایط امن و با بهترین کیفیت انجام دهند.
شما باید بدانید که نوزاد هر چند روز یکبار نیاز به حمام دارد، آیا بهتر است نوزاد را در روز به حمام ببریم یا درشب، آیا وان حمام نوزاد بخریم؟ میزان دمای آب مورد استفاده چقدر باشد و از همه مهمتر نحوه نگه داشتن نوزاد در حین حمام کردن می باشد.
یکی از بهترین شیوه های حمام کردن نوزاد در سینک یا روشویی می باشد که در این حالت مادر تسلط بیشتری بر روی نوزاد خود دارد و می تواند در شرایط ایمنی کودک خود را مورد شستشو قرار دهد.
یکی از بهترین راه ها برای ایمن سازی سینک یا روشویی برای حمام نوزاد شما، استفاده از اسفنج محافظ وان کودک یا استند شستشوی نوزاد استفاده کنید که جایگزین مناسبی برای استفاده از حوله در داخل روشویی می باشد.
اما توجه کنید که در حین حمام کردن نوزاد خود تمرکز کافی داشه باشید و کودک را به آرامی در داخل روشویی، سینک یا وان مخصوص حمام نوزاد قرار داده، شستشوی کودک خود را از سر شروع کنید و به منظور جلوگیری نفوذ کف به داخل چشم بچه می توانید دست را بر روی پیشانی کودک خود قرار دهید.
قبل از شروع کار یک حوله نرم بر روی سطحی صاف قرار داده تا بعد از شستشوی کودک را در آن قرار دهید تا لیز نخورد. موقع خشــک کردن، زیر بغل، گردن و چین خوردگی های ران را فراموش نکنید و در نهایت بدن کودک خود را لوسیون زده و او را لباس بپوشانید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی شکوفه محافظ حمام نوزاد بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 159000 تومان

با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شوید