آشنایی با دستگاه بخور سرد و فواید آن

نسل جدید دستگاه های رطوبت ساز، دستگاه بخور سرد خانگی می باشد که با توجه به مکانیسم عملکرد خود و با افزایش رطوبت هوا تا حدود 43 درصد سهم قابل توجهی در بهبود شرایط زیست محیطی دارد.
نسل جدید دستگاه بخور که موجب می شود سطح رطوبت بیشتری وارد مجاری تنفسی شود، از مهمترین مزیت های دستگاه بخور سرد افزایش رطوبت نسبی هوا بدون افزایش دما می باشد.
در ادامه با ما همراه باشید با فواید استفاده از دستگاه بخور سرد

بهبود علائم سرما خوردگی و سرفه

از مهمترین عوارض سرما خوردگی و آنفولانزا سرفه می باشد که گاها به صورت خشک و اذیت کننده می باشد، استفاده از دستگاه بخور سرد خانگی می تواند با افزایش رطوبت هوا و دتسگاه تنفسی باعث بهبود سرفه شود.

 


پوست شاداب و با طراوت

ایران در یک اقلیم گرم و خشک قرار دارد و این کمبود رطوبت هوا می تواند موجب تبخیر رطوبت سطحی پوست شود که می تواند منجر به خشکی و پیری زودرس پوست شود. با استفاده از دستگاه بخور سرد ایرانی می توانید پوستی شاداب داشته باشید.

 کاهش علائم بیماری سینوزیت

افرادی که با بیماری سینوزیت دست و پنجه نرم می کنند در فصول سرد و گرم به دلیل استفاده از وسایل گرمایشی و سرمایشی و کاهش رطوبت هوا، سینوس ها خشک شده و مقاومت کمتری در مقابل باکتری و ویروس پیدا کرده. استفاده از بخور سرد می تواند با تامین رطوبت هوا این خشکی را برطرف کرده.

 


کاهش زمینه سرایت عوامل بیماری

طبق نظریه محققان افزایش رطوبت هوا تا حدود 43% می تواند توانایی حرکت ویروس های عامل بیماری را کاهش داده.

 


رفع گرفتگی صدا

ار شما نیز صبح ها با گرفتگی صدا مواجه هستید و از این موضوع ناراحت می باشید می توانید با استفاده از دستگاه بخور سرد و کاهش خشکی هوا زمینه تامین رطوبت تارهای صوتی خود را فراهم آورده و از این مشکل خلاص شوید.

  کمک به طراوت گیاهان آپارتمانی

معمولا گیاهان آپارتمانی متعلق به مناطق با رطوبت بالا می باشند، بنابراین برای ایجاد محلی مشابه نیاز به استفاده از دستگاه بخور سرد برای تامین رطوبت هوا برای تامین سلامت گیاهان خانگی ضروری می باشد.

 کاهش استرس

کاهش سطح رطوبت هوا می تواند زمینه ساز اضطراب و استرس شود و با تامین رطوبت نسبی هوا می توان به مقابله با استرس رفت.
دیگر مزیت های استفاده از دستگاه بخور سرد خانگی به طور خلاصه عبارت است از :

  • عدم ترک خوردن لب ها و خون ریزی
  • کمک به کاهش اثرات آسم و آلرژی
  • بهبود سلامت پوست  • زیبایی و درخشان شدن پوست صورت (چین و چروک و خطوط پر کلاغی)
  • از بین بردن خارش پوست
  • کاهش جوش و آکنه

 مزیت های دستگاه بخور سرد به گرم

  1. مصرف انرژی کمتر
  2. مناسب برای اتاق کودکان
  3. مناسب برای فصول گرم به دلیل تامین رطوبت هوا بدون افزایش دما


در حال حاضر در بازار انواع مختلفی از دستگاه بخور سرد در طرح ها و ابعاد مختلف وجود دارد که دارای مکانیسم عملکرد منحصر بفرد خود می باشند و زمینه انتخاب بسته به نیاز و بودجه را برای مصرف کنندگان فراهم آورده است.
دستگاه بخور سرد مدل کوزه ای یکی از انواع دستگاه بخور ارزان می باشد که با دارا بودن مخزن بزرگ 2.4 لیتری  که امکان ایجاد بخور با حجم بالا در حدود 350 میلی لیتر بر ساعت را ممکن می سازد. 

یکی از ویژگی های این محصول تعبیه یک چراغ در کف آن می باشد که در محیط های کم نور زیبایی خیره کننده ای را رقم می زند، این محصول امکان اضافه کردن اسانس های گیاهی و خوشبو ککنده را دارا می باشد.برای مشاهده تنوع محصولات و خرید دستگاه بخور سرد ارزان به لینک زیر مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن بهرمند شوید.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید